Напередодні Дня усиновлення в Первомайську вітали прийомні сім`ї

Напередодні Дня усиновлення в Первомайську вітали прийомні сім`ї

27 вересня в Первомайську відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Засідання комісії проводилось напередодні Дня усиновлення, на яке були запрошені прийомні батьки з 3-х прийомних сімей та батьки–вихователі з дитячого будинку сімейного типу, діти яких в цьому році вступили до вищих учбових закладів, досягли гарних результатів у виховання своїх підопічних та додають зусиль для всебічного розвитку прийомних дітей.
В цьому році 3-є вихованців ДБСТ подружжя Гульків вступили до вищих учбових закладів. Устіченко Валерія вступила до Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, спеціальність «Педагогіка та психологія». Чорна Діана - студентка комунального вищого навчального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка», спеціальність «Дошкільна освіта». Костенко Антоніна теж вступили до Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка, спеціальність «Дошкільна освіта».

Приємна новина і в прийомній сім’ї Мельниченко Олени Іванівни та Мельниченка Сергія Анатолійовича. Марина Франко, яка закінчила Первомайську музичну школу, в цьому році після 9-го класу вступила до Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка, спеціальність «Музичне мистецтво». Багаторічне навчання в музичній школі допомогло їй визначитися з майбутньою професією.

Своєю приємною новиною поділилилася Кудревич Олена Павлівна. Врадій Сергій навчається на І курсі у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та знаходиться на повному державному забезпеченні та казарменому положенні з 20 липня 2019 року, здобувши повну середню освіту в ЗОШ №12.

Також був відзначений Яровий Олександр Леонідович. Крім того, що він є зразковим прийомним батьком двох чудових діток, Олександр Леонідович – відома в місті людина, активіст. Він влаштовує в своєму кінологічному клубі «Аякс» свято для дітей з прийомних сімей, разом з собаками працює з дітьми-інвалідами, організовує з учнями ЗОШ № 17 та небайдужими мешканцями Богополя прибирання берега Синюхи

За інформацією Завідувачки сектору з питань опіки, піклування та усиновлення Л. Волошаненко

Добавить комментарий