В Первомайську під час рейду виявлено 8 дітей, які вживали алкоголь

В Первомайську під час рейду виявлено 8 дітей, які вживали алкоголь

Рейдовою групою у складі спеціалістів управління у справах дітей, інспекторів ювенальної превенції Первомайського відділу поліції, представників управління освіти міської ради, фахівців ЦСССДМ 21 вересня було проведено профілактичний рейд на території парку «Дружби народів», Центрального міського пляжу, з метою контролю за дотриманням правопорядку та етичних норм в розважальних закладах, комп’ютерних клубах, дискотеках та громадських місцях міста. 

Під час рейду були виявлені 8 неповнолітніх дітей, студентів ВНЗ міста та учнів загальноосвітніх закладів міста, які вживали алкогольні напої або перебували в стані алкогольного сп’яніння. Такі дії порушують права дітей, становлять безпосередню загрозу їх здоров’ю та життю дітей, суперечать законодавчим актам місцевої влади та діючому законодавству.

Представники поліції з’ясували особисті дані дітей, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми. Членами рейдової групи проведена фотозйомка та профілактична робота з батьками у відділі поліції, про що складені адміністративні протоколи на батьків неповнолітніх.

В зв’язку з цим, профільні служби нагадують, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей в закладах, у яких провадиться діяльність у сферах розваг, або закладах громадського харчування у нічний час», з метою запобігання пропусків учнями та студентами навчальних занять без поважних причин, посилення профілактичної роботи щодо запобігання бездоглядності та правопорушень серед дітей, вчиненню злочинів проти дітей, захисту їх від шкідливого впливу та збереження життя і здоров’я, виконавчим комітетом Первомайської міської ради прийняті відповідні рішення:

- від 18.05.2012 р. № 346 «Про запобігання дитячій бездоглядності та захист життя і здоров’я дітей»;

- від 13.03.3015 р. № 85 «Про обмеження часу перебування дітей в інтернет-кафе та комп’ютерних клубах».

- від 14.07.2017 року № 380 «Про посилення контролю за реалізацією (продажем) тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів дітям до 18 років. 

Управління у справах дітей Первомайської міської ради

Добавить комментарий