В Миколаївській ОДА обговорили плани охорони довкілля в області

В Миколаївській ОДА обговорили плани охорони довкілля в області

У вівторок, 24 вересня, в Миколаївській ОДА відбулося засідання Координаційної ради з питань виконання заходів Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області на 2018-2020 роки.  

Участь у нараді взяли заступник начальника ОДА Валентин Гайдаржи, начальник обласного управління екології та природних ресурсів Олександр Каражей, представники регіонального офісу водних ресурсів, управління держгеокадастру, обласного управління лісового та мисливського господарства, а також профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.  

"Ми детально обговорили першочергові природоохоронні заходи та проекти, що можуть бути підтримані та реалізовані наступного року, і, звісно, ті, що вже здійснені і будуть завершені до кінця 2019-го. Певні напрямки ще потребують допрацювань, більшого обсягу інформації щодо стану справ та необхідних бюджетів - певен, що усі профільні підрозділи врахують зазначені нюанси, і ми розглянемо їх незабаром, на наступному засіданні Координаційної ради", - прокоментував Валентин Гайдаржи.

У переліку проектів і заходів на наступний рік наявні реконструкція каналізаційно-насосної станції школи у місті Миколаєві, реконструкція станції біологічної очистки у Новій Одесі,  утримання та матеріально-технічне забезпечення діяльності регіональних ландшафтних парків, розробка землевпрорядної документації та проектів для об'єктів природно-заповідного фонду тощо. 

Добавить комментарий