На Миколаївщині підприємцям з Німеччини пропонують співпрацю

На Миколаївщині підприємцям з Німеччини пропонують співпрацю

У середу, 25 вересня, посадовці Миколаївської облдержадміністрації разом з Торгово-промисловою палатою області та представниками місцевих підприємств розповіли гостям із делегації Федеральної землі Саксонія (Німеччина) про інвестиційні можливості регіону, зокрема, у машинобудуванні та енергетиці.

заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір підкреслив, що наразі Миколаївщина має багато прикладів успішної реалізації проектів спільно з іноземними партнерами. За його словами, суто з німецькими компаніями успішно співпрацюють понад 100 підприємств області, а ФРН впродовж років залишається одним із головних торгівельних партнерів Миколаївщини серед країн ЄС.

«Так, на жаль, у деяких підприємств нашої області зараз не зовсім стабільна ситуація і є певні слабкості. Однак будь-які тимчасові негаразди чи недоліки можна розглянути як можливості стрімкого розвитку – при правильній організації роботи і інвестиціях. Миколаївська область, як і Україна, - поки що не повністю відкритий ринок для Європи, де не всі ніші економіки зайняті – це реальний шанс на успіх», - зазначив Олександр Кушнір.

Іноземні гості, серед яких – представники департаменту сприяння економіці Саксонії, торгово-промислової палати м. Хемніц та німецьких підприємств, розповіли, що мають намір з’ясувати про наявні можливості співпраці у Миколаївській області та оцінити перспективи регіону як партнера для роботи у різних галузях промисловості.

Олександр Кушнір висловив упевненість, що це лише початок великої і плідної співпраці між регіонами, адже на завершення зустрічі учасники домовились про наступну робочу зустріч із залученням широких ділових кіл Саксонії та Миколаївщини.

Добавить комментарий