На Миколаївщині розглянуть питання укрупнення міст

На Миколаївщині розглянуть питання укрупнення міст

У середу, 18 вересня, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко скликає позачергову сесію. Відповідні проекти рішень опубліковані на сайті облради. Про це повідомляють "НовостиN".

На сайті зазначається, що вчора в екстреному порядку були проведені одразу чотири постійні комісії.

Одним з питань, які будуть сьогодні розглянуті, стане проект рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 12 червня 2015 року № 3" Про затвердження перспективного плану формування територій громад Миколаївської області».

Це рішення пов'язане зі створенням об'єднаних територіальних громад в Миколаївській області.

У пояснювальній записці зазначається, що зміни до перспективного плану розроблено з метою формування моделі ефективного територіального устрою області на базовому рівні шляхом моделювання територій громад, які будуть мати достатні ресурси для вирішення питань місцевого значення.

Цим проектом рішення планується затвердити 45 об'єднаних діючих громад на території Миколаївської області. Дане рішення торкнеться не тільки сільських рад, а й міст районного та обласного значення.

Серед іншого, депутатам буде запропоновано проголосувати за укрупнення міст Вознесенськ, Южноукраїнськ, Первомайськ та Миколаїв.

До Вознесенська хочуть приєднати Новогригорівку, до Южноукраїнська - Константинівку, до Миколаєва - Полігон, до Первомайська п'ять сільрад: Грушівську, Кам`янобалківську, Кінецьпольську, Підгороднянську і Чаусянську.

Добавить комментарий