Майже тисячу гривень на півріччя тратить житель Миколаївщини на ліки

Майже тисячу гривень на півріччя тратить житель Миколаївщини на ліки

До Дня фармацевта ГУС в Миколаївській області оприлюднило статистичну інформацію про реалізацію фармацевтичних та медичних товарів.

Кожного року у третю суботу вересня фармацевти України відзначають своє професійне свято – День фармацевтичного працівника.

За інформацією Головного управління статистики, аптечними закладами Миколаївщини у січні–червні 2019р. реалізовано фармацевтичних товарів на 886,6 млн.грн, що у порівняних цінах більше, ніж у відповідному періоді 2018р. на 7,2%, медичних та ортопедичних товарів – на 181,6 млн.грн (на 46,5% більше).

Життя таке, що мимоволі кожен з нас час від часу вимушений користуватися лікарськими засобами, незалежно від того, що нас турбує – легка застуда або більш серйозна хвороба. У середньому одним мешканцем області у січні–червні 2019 року придбано фармацевтичних, медичних та ортопедичних товарів на 944 грн.

Населення області надавало перевагу продукції вітчизняного виробника. Її частка в загальному обсязі реалізації фармацевтичних товарів становила 64,3%, медичних та ортопедичних товарів – 72,3%.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Головне управління статистики у Миколаївській області, 2019

Добавить комментарий