В Первомайську провели Спартакіаду серед людей з інвалідністю

В Первомайську провели Спартакіаду серед людей з інвалідністю

12 вересня в Первомайську, з нагоди 20-ї річниці ювілею міського фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Прометей», напередодні Дня фізичної культури та спорту, проведено Спартакіаду серед людей з інвалідністю.

До програми Спартакіади було включено чотири види спорту: Бочча, Дартс, Корнхол та Еластик. У спортивних змаганнях взяли участь понад 30 учасників та гості з Кривого Озера. Кожен із учасників заходу докладав максимум зусиль, щоб досягти найкращого результату. Деякі спортсмени грали вперше, тому з наполегливістю освоювали нові види спорту. У чесній, напруженій боротьбі переможцями в командній та особистій першості стали: з Бочча: I місце – команда «Динаміт» (Олег Карпенко, Алла Гінкул, Іван Гавріш); II місце - команда «Космос» (Руслан Кукуруза, Василь Багрій, Іван Кукуруза); III місце – команда «Дружні» (Оксана Волошина, Валерій Матюхін, Анатолій Завгородній); з Дартс: I місце – Олег Карпено, II місце – Юлія Більковська (Криве Озеро), III місце – Олег Шемчук; з Корнхол: I місце – Олег Шемчук, II місце –Денис Орлов, III місце –Василь Багрій; з Еластик: I місце –Інна Кукуруза, II місце –Олена Руснак, III місце – Іван Гавриш.

Під час змагань панувала атмосфера взаємопідтримки та розуміння. Спілкування між учасниками з різних команд було емоційним і доброзичливим та нагадувало зустріч давніх добрих друзів, які щорічно завдяки спартакіаді мають можливість продемонструвати свою активну життєву позицію. Беручи участь у Спартакіаді, вони надихають усіх, хто втратив здоров'я, до фізичного самовдосконалення та є гарним прикладом для наслідування в суспільстві.

Голова міського фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Прометей» Олег Шемчук Олег Шемчук висловив слова подяки посадовцям та всім спонсорам за благодійну допомогу, яка надавалася протягом 20-ти років у підготовці та проведені фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів клубу. Подякував також, матерям за соціальну життєву позицію у відстоюванні інтересів осіб з інвалідністю, любов, підтримку та допомогу в активному житті своїх дітей.

Після завершення змагань начальник УСЗН Ольга Колесніченко, Олег та Світлана Шемчуки вручили переможцям грамоти та медалі, а всім учасникам пам’ятні призи.

Джерело: Міськвиконком

Добавить комментарий