В Миколаївській ОДА обговорили збереження і цифровізацію історичної та культурної спадщини регіону

В Миколаївській ОДА обговорили збереження і цифровізацію історичної та культурної спадщини регіону

У четвер, 12 вересня, заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі разом з керівниками профільних структурних підрозділів провів робочу зустріч з автором стартапу Bank of Memories Андрієм Меланчиком, який запропонував розглянути можливість співпраці в рамках реалізації проєкту по створенню цифрової копії архіву Миколаївщини за допомогою новітніх технологій. 

Метою є збереження і цифровізація історичної та культурної спадщини регіону за допомогою спеціального мобільного додатку, який працює на технології блокчейн (blockchain), що дає можливість зберегти унікальну інформацію назавжди.

«На моє переконання, ідея є дуже живою та цікавою. Світ не стоїть на місці, постійно змінюються сучасні цифрові технології, які відкривають нам нові можливості для того, щоб заявити про себе світові, продемонструвати головні туристичні та історичні окраси Миколаївщини, залучити туристів у регіон, сприяти підвищенню інтересу та зацікавленості молодого покоління до рідного краю. Впевнений, Миколаївщина не залишиться осторонь впровадження ініціативи вивчення визначних місць, пам’яток та людей, використовуючи смартфон», - прокоментував Олександр Трайтлі.

Добавить комментарий