Погоджено розмір щомісячної плати за навчання в мистецьких школах Первомайська

Погоджено розмір щомісячної плати за навчання в мистецьких школах Первомайська

Сьогодні, 13 вересня, на черговому засіданні виконавчого комітету Первомайської міської ради погодили розмір щомісячної плати за навчання в мистецьких школах міста. 

Ця цифра в 2019-2020 навчальному році становитиме від 100 до 250 гривень, в залежності від відділу чи інструменту. Для порівняння, вартість по деяким класам залишилась на рівні минулого року, по іншим – зросла на 20-50 гривень, а подекуди - і на 70. Зокрема, в Дитячій школі мистецтв інструменталісти сплачуватимуть за навчання на 50 гривень більше, ніж торік. Найбільше ж зросла вартість хореографії в тій таки ДШМ - на 70 гривень від минулорічної суми.

Однакову суму платитимуть батьки дітей з міста та учнів з інших населених пунктів. Ця ситуація викликала деякі питання у членів виконкому. Дехто висловив думку про те, що вартість навчання дітей з інших населених пунктів має бути відшкодована з бюджету тієї громади, де проживає дитина. Наразі в первомайських мистецьких навчальних накладах таких дітей 100 (з Кінецьполю, Підгородної, Лисої Гори та ін.). 

Добавить комментарий