На полях більшості областей панує посуха: Миколаївщина - не виняток

На полях більшості областей панує посуха: Миколаївщина - не виняток

Протягом першої декади вересня випала незначна кількість опадів. Погодні умови цього періоду вказують на сильну посуху на всій території України окрім Хмельницької, Чернівецької та Херсонської областей, пише видання SuperAgronom.

За даними моніторингу Метео Фарм, в перші дні осені на всій території України спостерігались короткочасні опади. Дощовий атмосферний фронт 5 вересня змістився на Південні, Східні, Північні та Центральні області. В другій половині декади метеокартина змінилась, запанувала суха погода.

Найнижчий рівень зволоження ґрунту 8-9% спостерігався в Чернігівській, Луганській, Миколаївській та Полтавській областях. У Львівській та Херсонській областях ґрунт зволожений на 17%. Вологість повітря перебувала в межах 37-61%. Атмосферний тиск становив 762-764 мм.рт.ст.

Протягом першої декади вересня випала незначна кількість опадів. Основна маса опадів припала на західні, південні та центральні області. Найбільшу кількість опадів зафіксовано в Чернівецькій та Херсонській областях.

Добавить комментарий