Чергові жертви шахраїв на Миколаївщині втратили 32 тисячі гривень

Чергові жертви шахраїв на Миколаївщині втратили 32 тисячі гривень

До Вознесенського відділу поліції Миколаївської області звернулася місцева мешканка з повідомленням про те, що вона стала жертвою шахраїв. 

Зі слів потерпілої, на її мобільний телефон зателефонував невідомий, який представився співробітником банку, та повідомив, що картку буде заблоковано. Однак для уникнення цього потрібно перевірити деякі особисті данні. Жінка відповідала на запитання афериста і через деякий час отримала смс-повідомлення про зняття з її рахунку 22 000 грн. 

Потерпів від шахрайських дій і мешканець одного із сіл Єланецького району. Зі слів заявника правоохоронцям стало відомо, що наглядно знайомий чоловік, з яким потерпілий раніше працював, через мережу інтернет від його імені оформив кредит на суму більш ніж 10 000 гривень, після чого зв’язок із зловмисником був втрачений

Слідчими відділеннями підрозділів поліції розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає накладання штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років. Тривають слідчі дії. 

Шановні громадяни! Правоохоронці закликають вас бути обережними та обмежити спілкування з незнайомцями на вулицях та по телефону, якщо ж ви все таки стали жертвою шахрайських схем, терміново звертайтесь до найближчого відділу поліції або телефонуйте 102. 

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Добавить комментарий