Внаслідок обстрілу на сході країни загинули двоє морпіхів миколаївської 36 бригади

Внаслідок обстрілу на сході країни загинули двоє морпіхів миколаївської 36 бригади

Командування 36 бригади морської піхоти, що дислокується в Миколаєві, повідомило про загибель двох бійців:

"З глибокою скорботою, командування бригади морської піхоти повідомляє про загибель наших побратимів.
11 вересня, близько 23.00, противник відкрив вогонь в бік позицій наших захисників, що виконували бойові завдання по захисту суверенітету та територіальної цілісності в районі виконання Операції об’єднаних сил. Під щільним свинцевим вогнем зі стрілецької зброї та крупнокаліберних кулеметів - противник прикривав роботу свого снайпера, в результаті якої наші воїни дістали несумісні з життям поранення. Ворожі кулі забрали життя двох наших морпіхів: прапорщика Обуховского Миколи Миколайовича та матроса Лінчевського Олександра Валерійовича.

Бойова родина морських піхотинців висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих воїнів-морпіхів.
Вірні завжди!
До останнього подиху, до останньої краплі своєї червоної крові.
Спочивайте з Богом, побратими.
Ви назавжди в нашому строю, пам`яті та серцях", - йдеться у повідомленні.

Глибоку повагу та біль від втрати можна побачити й на сторінці 1 окремого батальйону морської піхоти:

"Сьогодні ми зазнали ще дві болючі втрати: від ворожих куль загинули двоє бійців нашого батальйону. Хлопці виконували свій обов’язок і загинули на посту зі зброєю в руках, командир і підлеглий загинули разом смертю хоробрих.
Прапорщик Обуховський Микола Миколайович, був досвідченим воїном, на війні з самого її початку. Вийшов з Дебальцево і продовжив службу. Мав велику любов до неба і досвід в парашутній справі. Дуже любив свою службу, ніколи не відступав назад, жадав перемоги і завжди підтверджував це ділом. В Миколи Миколайовича залишилася маленька донька та дружина...
Матрос Лінчевський Олександр Валерійович на службі зарекомендував себе як людина, що не боїться виконувати поставленні завдання, завжди знав що робити і як правильно це зробити, відносно недавно на службі, але вже користувався авторитетом серед своїх братів по зброї. Завжди хотів вчитися і вдосконалювати себе у військовій справі. Він служив строкову службу, але коли дізнався, що підрозділ їде на виконання завдань в ООС, підписав контракт і НЕ СУМНІВАЮЧИСЬ поїхав зі своїми побратимами.
Для усього підрозділу це болюча втрата, адже ми маленька сім’я, і коли йдуть найкращі, це глибоко ранить в серце!"

Добавить комментарий