На Первомайщині поліцейські говорили з дітьми про самогубство

На Первомайщині поліцейські говорили з дітьми про самогубство

10 вересня в Україні пройшов Всесвітній день запобігання самогубствам. В Україні ця проблема стоїть досить гостро, тож працівники ювенальної превенції Первомайського відділу поліції в Миколаївській області відвідали Підгороднянську загальноосвітню школу Первомаського району та провели з дітьми профілактичну бесіду на тему: ʺПосміхнись життю, ти йому подобаєшся!ʺ.

Учням пояснили, що найвища цінність кожного з нас – це наше життя. І будь-яка проблема, навіть найсерйозніша, має свої шляхи вирішення. Поліцейські закликали учнів бути уважними один до одного, не ображати одне одного, зважати на почуття оточуючих та приходити на допомогу тим, хто цього потребує. А у разі виникнення загрозливих ситуацій з боку однолітків чи інших осіб, відразу повідомляти про це дорослим, вчителям, батькам, котрі в свою чергу допоможуть у вирішенні будь якого питання.

Після закінчення бесіди співробітники поліції подарували дітям невеликі подарунки, та наголосили, що життя надається лише раз, складнощі минуть, а у житті буде ще багато доброго і цікавого. Про це треба пам'ятати.

Добавить комментарий