Минулої доби підпали спричинили дві пожежі у лісових масивах Миколаївщини

Минулої доби підпали спричинили дві пожежі у лісових масивах Миколаївщини

І знову наслідки людської недбалості призвели до пожеж в лісових масивах області. 

10 вересня о 17:29 за екстреним номером «101» надійшла інформація про пожежу на території державного підприємства «Миколаївське ЛГ» Баловно-Матвіївське лісове урочище в Новоодеському районі області. По прибуттю до місця рятувальниками 1 та 21 державних пожежно-рятувальних частин з’ясовано, що вогонь охопив хвойну підстилку на площі 0,41 га. О 20:03 пожежу локалізували, 21:25 – ліквідували, завадивши подальшому розповсюдженню вогню. 

О 18:49 черговий караул 5 ДПРЧ та місцева пожежна охорона «Галицинове» виїхали на схожий випадок до Галицинівського лісового урочища Вітовського району. Пожежу площею 0,2 га локалізували о 19:20, о 21:45 – ліквідували. В обох випадках пожежі спричинили підпали. Додатково до гасіння залучались працівники лісгоспу.

ГУ ДСНС в Миколаївській області звертається до жителів та гостей області:

"Збереження лісів багато в чому залежить від того, як громадяни до них відносяться. Необхідно знати, що необережне поводження з вогнем призводить до лісових пожеж. Причинами виникнення пожеж у лісі, у більшості випадків, є байдужість і недбале ставлення людини до природи: не загашене багаття, кинуті в підсохлу траву недопалки, спалювання стерні та сухостою ощо. Пожежа здатна перетворити мальовниче місце відпочинку в попелище. Те, що створювалося протягом багатьох років, вмить може загинути від вогню. Необхідно пам’ятати, що при горінні лісу виділяються отруйні гази, а вміст кисню в повітрі падає. От чому небезпечний не тільки вогонь, а й дим від нього."

Добавить комментарий