Цьогоріч первомайці подали всього 11 проектів громадського бюджету

Цьогоріч первомайці подали всього 11 проектів громадського бюджету

Цьогоріч первомайці подали всього 11 проектів громадського бюджету (бюджету участі) м. Первомайська. Наразі триває розгляд проектів - і вже за 33 дні, 10 жовтня розпочнеться голосування. До нього можуть дійти не всі із поданих проектів. Ознайомитись з ініціативами активістів можна нижче.

"Алея Закоханих" у міському парку культури і відпочинку "Дружба народів" 

Номер: 1

Категорія: Культура та туризм

Міський парк - це обличчя будь-якого міста, і наш парк - не виключення. Пропоную проект "Алея Закоханих", який містить в собі встановлення арт-об'єкту "Закохане серце", металеві арки у формі сердець, "Лавку примирення", "Лавки поцілунків", композицію "Металеві лелеки", що не тільки прикрасить територію, але і внесе нове дихання в життя міського парку. Ми маємо в центрі міста дуже гарний парк, але крім дитячих майданчиків, кафе і фонтану, там немає нічого для молоді, і чим можна було б привабити мешканців і гостей міста. Впроваждення проекту "Алея Закоханих" дозволить прикрасити парк, дозволить закоханим парам, як молодим так і літнім закріплювати і зберігати свої відносини, повішав замочок на арт-об'єкт "Закохане серце", а мешканцям і гостям міста насолоджуватись красою парку і споруди.

Автор: Панькова Тетяна Олександрівна

220 000 гривень

-----------------------------------------

Гумове покриття для дитячого майданчику

Номер: 2

Категорія: спорт

Неможливо дітей уберегти дітей від падінь під час ігор, але забезпечити їм додаткову безпеку, знизити ризик травм можна досить легко, варто тільки встановити в ігрових зонах гумове покриття для дитячих майданчиків - гумову плитку.  Мікрорайон по вул. Розова молодий і перспективний, в нашому дворі дуже багато активних і спортивних дітей, які багато часу проводять надворі. Але наші дитячі майданчики не облаштовані якісним, безпечним покриттям. Пропоную облаштувати дитячий майданчик гумовим покриттям і знизити ризики травмування наших дітей. Гумова плитка для дитячих майданчиків - це не тільки травмобезпечна, але також екологічно чиста плитка. Гумова плитка відмінно вбирає вологу, на ній не утворюються калюжі, а тому грати діти можуть відразу ж після дощу, не боячись послизнутися або промочити ноги. Поверхня покриття гладка і рівна - і будь-який сторонній предмет, несе небезпеку (цвяхи, камені, осколки, арматура і т.п.) помітно відразу, що дозволяє швидко очищати майданчик для ігор.

Автор: Панькова Тетяна Олександрівна

250 000 гривень

-------------------------------------------

Велопаркінг

Номер: 3

Категорія: Велоінфраструктура

Встановлення велопарковок є мінімально необхідною інфраструктурою міста, яка сприяє поширеню серед населення альтернативного способу пересування, який до того ж є екологічно чистим. Згідно проведеного опитування у місті більшість молоді і мешканці міста не пересуваються на велосипедах тільки через те, що їх немає де безпечно та зручно залишити. Наше місто практично не обладнанно велопарковками, через це мешканці міста взагалі відмовляються від можливості використовувати велосипеди, або вимушені паркуватись у непристосованих для цього місцях, що зазвичай сприяє безперешкодному викраденню велосипедів. Мета проекту "Велопаркінг" - це спонукання до здорового способу життя через створення умов для впровадження велотранспорту в повсякденне життя населення у якості альтернативи автомобільному та громадському транспорту.

Автор: Панькова Тетяна Олександрівна

80 000 гривень

---------------------------------------------

Паркан футбольного поля

Номер: 4

Категорія: спорт

Для розвитку та підтримки спортивного напрямку молоді мікрорайону,потрібно установити паркан та освітлення, навколо існуючого міні-футбольного поля, розміром 36х20м, в подвір'ї будинків вулиці Одеська 129,127,Коротченко 5, біля скейт-майданчика, оскільки дана огорожа знаходиться в жахливому стані та загрожує безпеці перебування на майданчику.

Автор: Черкова Юлія Іванівна

80 000 гривень

--------------------------------------

Відновлення спортивно-ігрового майданчику, освітлення в Молодіжному (Комсомолькому) парку

Номер: 5

Категорія: Комунальне господарство

У жителів приватного сектору, прилеглого до парку "Молодіжний" (Комсомольський) не має повноцінного майданчика для відпочинку та занять спортом. Треба облаштувати сучасними ігровими та спортивними комплексами, відновити освітлення по території парку, як для занять спортом на природі, так і для проведення заходів, спрямованих на перетворення занедбаної території в сучасний дозвільний комплекс. В місті Первомайську також відсутній сучасний вуличний баскетбольний майданчик. За допомогою проекту можливо відновити асфальтне покриття для проведення вуличних турнірів з баскетболу. Парк набуде сучасного, привабливого вигляду, стане окрасою міста. Діти, підлітки та жителі міста будуть мати де проводити дозвілля, ігри та тренування, комунікувати та знаходити спільні корисні хобі та інтереси.

Автор: Мамотенко Павло Сергійович

250 000 грн

-------------------------------------------

Вуличне відеоспостереження - безпека нашого міста

Номер: 6

Категорія: Безпека та громадський порядок

Сьогодні спостерігається тенденція до збільшення масштабів правопорушень, як в нашому місті, так і в країні в цілому. З метою запобігання злочинності, актів вандалізму, порушень швидкісного режиму, несанкціонованих сміттєзвалищ ( від яких стоїть сморід та антисанітарія, що може та приводе до захворювань жителів міста різних вікових груп) та інше, необхідне додаткове системне встановлення відеокамер спостереження на вулицях міста. Завдяки чому міська рада у взаємодії з поліцією зможуть контролювати та вчасно реагувати на різноманітні неспокійні ситуації. Можливість фіксації та збору доказів з місць скоєння правопорушень сприятиме як розкриттю адміністративних або кримінальних злочинів, так і їх профілактики.

Автор: Мамотенко Павло Сергійович

79 998 гривень

---------------------------------------------

Щит з маршрутом та розпорядком руху автобусів на карті міста

Номер: 7

Категорія: Дорожнє господарство

Оскільки більшість населення не проінформовані,щодо розпорядку руху автобусів по місту,поропоную облаштувати 20 основних зупинок з картою міста та маршрутами і розпорядком руху автобусів.

Автор: Черкова Юлія Іванівна

80 000 гривень

--------------------------------------------------


Придбання та встановлення елементів дитячого майданчика по вул. Корабельна

Номер: 8

Категорія: Комунальне господарство

Придбання та встановлення у верхній частині мікрорайону «Фрегат» (в доповнення до існуючих) нових елементів дитячого майданчику, лавок та інших об’єктів благоустрою з метою розширення та поліпшення зони дозвілля для маленьких дітей та їх батьків. Передумови: У верхній частині мікрорайону «Фрегат», де живе близько 1 тисячі мешканців, в безпосередній близькості від 8 житлових будинків, поблизу дитячого садочка «Дельфін» та загальноосвітньої школи №5 розташована одна з найбільших в мікрорайоні зелених зон. Унікальність її в тому, що там вже знаходиться асфальтована площадка з декількома спортивними тренажерами (встановлювались більше 8 років тому за рахунок фонду братів Кличків) та встановлений невеличкий дитячий майданчик. З часом більшість елементів дерев’яного дитячого майданчику прийшла у негодність, що унеможливлює його повне використання за призначенням.  Мета проекту: 1.Поліпшення зони відпочинку для батьків з дітьми - жителів прилеглих будинків. 2.Пропаганда здорового способу життя, проведення дозвілля на свіжому повітрі. 3.Благоустрій прибудинкової території житлового масиву з декількох будинків.  Ключові показники оцінки: Соціальні: •Підвищення рівня охоплення дітей проведенням дозвілля на свіжому повітрі, популяризація здорового способу життя; •Зниження рівня захворюваності серед дітей та молоді; •Підвищення рівня та культури спілкування між жителями мікрорайону; •Зниження рівня злочинності в мікрорайоні; •Залучення людей до благоустрою території та збереження природи. Економічні: •Економія коштів на облаштування біля кожного будинку дитячих майданчиків, лавок тощо.

Автор: Крюкова Ілона Юріївна

79 500 гривень

-------------------------------------

Вуличний спортивний майданчик ЗОШ №9

Номер: 9

Категорія: спорт

Будівництво вуличного спортивно- тренажерного майданчика на території Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст.№9 створить передумови до залучення мешканців мікрорайону та вихованців «Первомайського центру соціально-психологічної реабілітації дітей» до рухової активності, поліпшення стану здоров’я. Адже на даний час в мікрорайоні відсутні спортивні майданчики де б мешканці мікрорайону різних вікових категорій могли займатися спортом.

Автор: Слюсар Руслан Петрович

250 000 гривень

--------------------------------------

Благоустрій дитячого майданчику по вул. Херсонська

Номер: 10

Категорія: Комунальне господарство

На існуючому дитячому майданчику, немає безпечного покриття. Покриття щебень з піском. Декілька дітей отримали пошкодження виключно в зв'язку з тим що безпечне покриття відсутнє. Моя родина небайдужа до існуючих проблем сучасних дітей. Вже три роки звершуючи служіння дітям ми бачемо такі проблеми: - Діти з 6-7 років вживають нецензурну лексіку - Діти з 8 років гучно слухають музику в якої викорстовується ненормативна лексіка незважаючи на дітей що їх оточують меньшого віку, використовуючи сучасні мобільні пристрої - Діти з 8-10 років починають вживати алкогольні напої, та починають палити Також існує загальна проблема: Діти не вміють спілкуватись, тобто в переважної більшості не здатні висловлювати свою думку, вільний час неконтрольопроводять у соціальних мережах  Тому ми бачимо за необхідне розвивати майданчик надалі, для того щоб: - діти і їхні батьки мали змогу прийти активно відпочити і поспілкуватись - Заохочувати дітей відвідувати уроки християнскої етики за обов'язковою згодою батьків - Отримати нові знання та навички за допомогою цікавих семінарів та практикумів для батьків - Безпосередньо спілкуватись дорослим мешканьцям вулиці/кварталу для обговорювання потреб вулиці/кварталу - Залучати громаду вулиці/кварталу до допомоги родинам які опинились у скрутному становищі.

Автор: Диденкул Андрей Валерьевич

80 000 гривень

------------------------------------------

Люмінесцентна дорожня розмітка, яка світиться вночі

Номер: 11

Категорія: Дорожнє господарство

Багатьом автомобілістам знайома ситуація, коли під вечір у світлі фар дорожню розмітку майже не видно і важко відрізнити суцільну лінію від переривчастої або узбіччя від проїжджої частини, що є однією з причин ДТП. Для створення умов безпеки дорожнього руху на вулицях міста треба застосувати нанесення фарби, яка чудово "світиться" у променях світла фар транспортних засобів. Завданням проекту мінімізувати кількість смертності та травмування пішоходів, зробити дороги "інтерактивними", і водночас знизити витрати на електрику та інші ресурси, які необхідні для освітлення вулиць.

Автор: Мамотенко Марина Сергіївна

80 000 гривень

Добавить комментарий