Надходження до бюджету Первомайська зменшились

Надходження до бюджету Первомайська зменшились

Сьогодні, 9 серпня, на черговому засіданні виконкому Первомайської міськради начальник фінуправління прозвітував про наповнення бюджету міста. 

За його інформацією, за січень-травень обсяг реалізованої промислової продукції збільшився та склав 521,2 мільйона гривень:

«Обсяг реалізованої промислової продукції за 5 місяців збільшився майже на 113 мільйонів гривень, або на 27,5%», - повідомив Сергій Шугуров.

До бюджету міста за перше повіріччя надійшло трохи більше 300 мільйонів гривень, і це менше, ніж торік. Зокрема, надходження по загальному фонду зменшились на 9% за рахунок зменшення надходження державної субвенції на надання пільг місцевому населенню.

Начальник профільного управління проінформував про надходження податків і зборів. До бюджету міста надійшло 103,7 мільйони гривень, план недовиконано на 3,5%. Втім, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, показники збільшились майже на 12%.

Невиконані показники за рахунок невиконання плану по акцизному податку – надійшло на 7,9 млн менше, ніж очікувалось. Зокрема, це відбувається через зняття з обліку в Первомайську платника податку від реалізації підакцизних товарів – підприємства "Тедіс Україна", що торгує тютюновими виробами.

Очільник податкової інспекції Сергій Будурацький вніс пропозицію щодо необхідності докладання зусиль для повернення підприємства, котре було одним із потужних джерел доходів Первомайська:

«Я би вніс пропозицію провести на рівні керівництва міста зустріч з керівництвом ТОВ «Тедіс Україна» щодо перереєстрування», - наголосив Сергій Будурацький.

Щодо виконання бюджету – то допоки ситуація не критична, але відставання від норми буде - прогнозує начальник фінуправління: 

«Вже є відставання, але, скоріше всього, воно проявиться в наступний період», - зазначив Сергій Шугуров.

Добавить комментарий