На Вознесенщині горіла хвойна підстилка

На Вознесенщині горіла хвойна підстилка

Вчора, 8 серпня до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу хвойної підстилки на території ДП “Прибузьке лісове господарство”, що у Вознесенському районі. 

На виклик направлено черговий караул 12 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Також підручними засобами гасили пожежу 15 осіб лісової охорони та залучався трактор із плугом. Спільними діями пожежу було ліквідовано на площі 0,4 га. Спричинив пожежу підпал.

Від ДСНС залучалось 3 особи та 1 одиниця техніки.

 

Згідно зі статистичними даними в надзвичайний (5 клас) рівень пожежної небезпеки з вини громадян щорічно виникає переважна більшість лісових пожеж. Найбільше потерпають від вогню лісові масиви, розташовані поблизу населених пунктів та доріг. Швидкому розповсюдженню вогню сприяють і природні фактори наявність вітру, посушлива погода та висока температура повітря.

Шановні мешканці та гості нашого краю, дотримуйтесь правил пожежної безпеки при відпочинку на природі! Головне управління ДСНС України у Миколаївській області застерігає про небезпеку пожеж в екосистемах!

Якщо ви помітили загоряння хвойної підстилки на незначній площі намагайтеся загасити його самостійно, якщо це неможливонегайно телефонуйте за номером «101».

 

Добавить комментарий