Миколаївські науковці та активісти взяли участь у міжнародному проєкті Drink Me

Миколаївські науковці та активісти взяли участь у міжнародному проєкті Drink Me

Миколаївські науковці та активісти взяли участь у міжнародному проєкті Drink Me, присвяченому проблемам води.

"Німецька та українська молодь - вчені, активісти і фахівці - об`єднали свої зусилля, щоб вивчити відношення до води та сформувати стратегію дій - щоб кожен відчув, що вода - не просто рідина, що тече з-під крану, а велика технологічна система, людський ресурс, який працює, щоб ми мали воду. Що воду потрібно берегти і потрібно приділяти цьому увагу", - розповіла учасниця проекту Інна Тимченко.

Першим етапом було відвідування водних об`єктів у Німеччині. На Миколаївщині учасники проекту відвідали водозабір на Дніпрі, станцію очищення питної води та Миколаївські очисні споруди стічних вод. Завітали і на Первомайщину – оглянути Бузькі пороги.

Ситуація щодо розвитку водних ресурсів та водної інфраструктури вкрай критична по всій Україні – зауважують учасники проекту. Тож свої спостереження вони втілили у підсумковій виставці, яку представили широкому загалу в Миколаєві. Головний акцент – на тематичних фото.

Крім того, на усіх зацікавлених чекали лекторії, досліди, тематичні ігри, і головне - змога поспілкуватись з людьми, обговорити проєкт і дати можливість зробити висновки.

"Ми повинні починати з відношення до води, вчити інших. Маємо міняти світогляд на екосистемний - чого я ніколи не бачила у енергетиків, наприклад. Ми маємо розуміти, що природа знає краще, її закони діють всюди. І ми повинні з нею співіснувати", - впевнена Інна Тимченко.

 

Фото: з Фейсбук Інна Тимченко, Hanna Slobodyanyuk-Montavon, Roma Doroshenko.

Добавить комментарий