Укрзалізниця закупила склянки по дві тисячі гривень

Укрзалізниця закупила склянки по дві тисячі гривень

Укрзалізниця витратила великі гроші на подарункові склянки. Вартість однієї склянки з підсклянником з логотипом УЗ в подарунковій упаковці склала 2025,97 грн, повідомляє Кореспондент.Net, посилаючись на газету "Позиція".

Філія Центр сервісного забезпечення, що входить у структуру Укрзалізниці, провів чергові тендери на придбання сувенірної продукції, а саме подарункових наборів на одну і дві персони. Загальна очікувана вартість становить понад 1,3 мільйона гривень. Під подарунковими наборами замовник має на увазі 231 набір на одну людину, в який входять:

 - підсклянник з зображенням логотипу Укрзалізниця - 1 шт.;

- склянка кришталева на 200 мл. - 1 шт.;

- ложка чайна - 1 шт.;

- подарункова упаковка синього кольору з логотипом Укрзалізниця - 1 шт.

У 210 наборів на дві персони закуповується аналогічний товар тільки в подвійному екземплярі.

 За результатами торгів перемогу в тендері на поставку одноосібних наборів отримав ПП Демиденко Олександр Миколайович з сумою 468 тис. грн.

Вартість однієї склянки з підсклянником (з логотипом УЗ) в подарунковій упаковці склала 2025,97 грн. без НДС. Набір із двох склянок у такій же комплектації склав 3047,61 грн. без НДС.

 

Видання також повідомляє, що в липні минулого року УЗ також закуповувала аналогічні набори, щоправда, тоді ціни були іншими - 1890,03 грн. за одну склянку і 2869,00 грн. за набір з двох склянок. Тоді відбувалася закупівля 150 наборів на одну людину і 90 на двох.

 

Добавить комментарий