Жителі одного із районів Первомайська нарікають на відсутність води впродовж 8 діб

Жителі одного із районів Первомайська нарікають на відсутність води впродовж 8 діб

В редакцію інтернет-видання «Улюблений Первомайськ» звернулась жителька Первомайська, яка повідомила, що в районі ЗОШ №8 уже більше тижня відсутнє водопостачання. 

«У нас (район 8 школи) відсутнє постачання вже 8 діб! Телефоную вже 3 дні! Нуль реакції! Вже предвиборча пройшла? Ніхто не хоче на мерські пропіаритись? Help!!!!», - написала Алла Мазаєва.

Наші журналісти зателефонували головному інженеру КП «Первомайський міський водоканал» Євгенію Шевцову з метою отримати коментар з цього приводу. Він розповів, що наразі КП працює над вирішенням цієї ситуації: 

«Вчора (22 липня) ми виявили проблему на перетині вулиць Нова та Польова. Там колодязь на водопроводі завалений повністю сміттям, хтось викинув його прямо в колодязь. Вчора там працювала бригада і сьогодні працюватиме. Потрібно розчистити і обстежити засувку. Ми припускаємо, що проблема знаходиться саме там», -

зазначив Євген Шевцов та додав, що водопостачання на лінії не припинено, але на цій ділянці у водопроводі дуже низький тиск. 

Коли відновиться нормальне водопостачання – головний інженер достеменно сказати не може, але наголошує, що проблему буде вирішено.

Добавить комментарий