Миколаївські медики обмінювалась досвідом щодо телемедицини з одеситами

Миколаївські медики обмінювалась досвідом щодо телемедицини з одеситами

З метою вивчення досвіду інших регіонів з питань запровадження телемедичних послуг робоча група Миколаївської області на чолі з начальником управління охорони здоров’я ОДА Павлом Георгієв 22 липня відвідала одеських колег, повідомляють в УОЗ ОДА.
У ході робочого візиту представників кількох областей України обговорено деякі питання нормативної бази, хід та терміни впровадження телемедичних послуг населенню, комунікації між закладами первинного рівня надання медичної допомоги населенню, що будуть замовниками такої послуги, та центрами телемедицини на базі обласних закладів.

Нагадаємо, що телемедицина - це напрям медицини, а саме: комплекс дій, технологій та заходів, що застосовуються при наданні медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку у вигляді обміну електронними повідомленнями (у випадках, коли відстань є критичним чинником, наприклад, в сільській місцевості).  

Хід реформування медичної галузі, відповідність сучасним вимогам надання медичної допомоги знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Добавить комментарий