До місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло понад 75 млн. грн. акцизного податку

До місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло понад 75 млн. грн. акцизного податку

У І півріччі 2019 року до місцевих скарбниць Миколаївщини забезпечено понад 75 млн. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, повідомляють в ДФС області. Зокрема, у червні 2019 року, до місцевих бюджетів мобілізовано 12,8 млн. грн. цього податку.

На території Миколаївщини роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють 2108 суб’єктів господарювання, у т.ч. 1815 фізичних осіб та 293 юридичні особи. З кожної одиниці проданої суб’єктами господарювання підакцизної продукції  у роздріб 5% від її вартості спрямовуються до місцевих бюджетів. 

З метою дотримання вимог податкового законодавства у сфері обігу підакцизних товарів, Головним управлінням ДФС у Миколаївській області проводяться перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном. Так, у січні-червні 2019 року проведено 113 перевірок суб’єктів господарювання. До суб'єктів господарювання застосовано фінансові санкції на загальну суму понад 4,7 млн. грн., з яких понад 1,3 млн. грн. вже надійшло до місцевих бюджетів.

Добавить комментарий