Знищено 15 тисяч пачок тютюнових виробів, незаконно ввезених на Миколаївщину

Знищено 15 тисяч пачок тютюнових виробів, незаконно ввезених на Миколаївщину

На Миколаївщині проведено знищення тютюнових виробів, які незаконно ввезені на територію України.

В рамках розслідування кримінальних проваджень за ст. 204 Кримінального кодексу України працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області було вилучено тютюнові вироби, які переміщені через кордон на територію України поза митним контролем, а саме 9 391 пачку цигарок та 5 049 пачок тютюну для паління кальяну. Крім того, вилучена продукція не була маркована марками акцизного податку.

 

За результатом проведених експертиз та досліджень було встановлено, що вміст смоли і нікотину у вилучених сигаретах та тютюні для паління кальяну не відповідає зазначеному на пачках і суттєво перевищує максимальні показники, дозволені законодавством України та ЄС.

За результатом судового розгляду кримінальних проваджень судом прийнято рішення про знищення зазначених тютюнових виробів.

 

З метою виконання рішень судів та відповідно до чинного законодавства України податковою міліцією ГУ ДФС у Миколаївській області проведено заходи щодо організації знищення тютюнових виробів.

Таким чином, на спеціалізованому підприємстві в присутності комісії ГУ ДФС у Миколаївській області та представника Асоціації «Укртютюн» відбулося знищення тютюнових виробів шляхом високотемпературного спалювання.

Добавить комментарий