Результати чергового профілактичного рейду «Діти вулиці» в Первомайську (фото)

Результати чергового профілактичного рейду «Діти вулиці» в Первомайську (фото)

11 липня в Первомайську був проведений черговий профілактичний рейд «Діти вулиці», повідомляє профільне управління.  

З метою обстеження умов проживання дітей в сім’ях рейдовою групою у складі суб’єктів соціальної роботи, спільно з інспектором ювенальної поліції Первомайського ВПГУАП, було відвідано 8 родин. 

За результатами перевірки в одній із родин було виявлено п’яну матір, дитина якої наразі перебуває в КЗЦСПРД, мати була попереджена про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та запрошена до управління у справах дітей.

Також був здійснений виїзд за адресою одинокої матері, яка планує повернути двох своїх малолітніх дітей в сім’ю, та звернулась до управління у справах дітей, щодо здійснення огляду приміщення та підтвердження інформації про виправлення ситуації в родині.

За трьома адресами, в яких проживають малолітні діти, були залишені запрошення для батьків до управління у справах дітей для проведення профілактичних бесід.

Членами комісії були проведені профілактичні роз’яснювальні бесіди з батьками, щодо неприпустимості виконання неналежним чином батьківських обов’язків, зловживання спиртними напоями, необхідності створення належних умов для проживання, виховання та навчання дітей.

Добавить комментарий