Продовжились роботи по підключенню водопроводу на мікрорайоні «Дроздівка» в Первомайську

Продовжились роботи по підключенню водопроводу на мікрорайоні «Дроздівка» в Первомайську

На мікрорайоні Первомайська «Дроздівка» раніше не було централізованого водопостачання. Через несприятливі погодні умови останніми роками не стало води й у колодязях. Тому влада прийняла рішення збудувати на мікрорайоні мережу централізованого водопостачання. У зв’язку зі значною вартістю проекту будівництво було розділене на декілька етапів. Фінансування здійснювалось із державного та міського бюджетів. На даний момент будівництво мережі завершено, проте запуск системи вимагав додаткового фінансування.

Нагадаємо, з цієї причини жителі мікрорайону нещодавно мітингували, а потім зустрічались з міською владою.

Вже сьогодні КП «Первомайськводоканал» спільно з ТОВ «БМУ №13» виконують роботи по підключенню новозбудованої водопровідної мережі на мікрорайоні «Дроздівка» до комунального водопроводу від ОСВ-2.

Були закуплені необхідні матеріали на загальну суму понад 400 тис. грн, а саме: регулятор тиску, засувки, повітряний клапан та інше обладнання, необхідне для підключення.

Роботи з підключення будуть виконані в найкоротші терміни, повідомляє міськвиконком. Найближчим часом мікрорайон «Дроздівка» буде забезпечений централізованим водопостачанням.

Добавить комментарий