Первомайські каратисти повернулись з 13 Міжнародної літньої школи Камчія-2019 (ФОТО)

Первомайські каратисти повернулись з 13 Міжнародної літньої школи Камчія-2019 (ФОТО)

Первомайські спортсмени повернулись з Камчії, де нещодавно на чорноморському узбережжі Болгарії пройшов Кубок Світу з кіокусін карате. У турнірі брали  участь близько 450 спортсменів із 18 країн світу.

Команда з України включала 59 спортсменів. Первомайську федерацію карате на міжнародних змаганнях представили 6 спортсменів. Серед них - Давиденко Анастасія, котра стала бронзовою призеркою Кубку світу з кіокусін у категорії 14-15 років до 50 кг, а також Анна Кульчицька, Артем Брижатюк, Микита Муковін, Іван Лєсніков та Дмитро Крижанівський.

Усі первомайські спорсмени зустрілися на татамі з сильними суперниками, тому бої виявилися напруженими та складними, і не завжди вдавалося тримати удар противника. Та попри це каратисти отримали новий досвід та навички, які допомагатимуть їм у майбутніх боях.

По закінченню змагань спортсмени  занурились у тренувальний процес 13 міжнародної літньої школи Камчія-2019. Кожного ранку та вечора вони тренувались на березі моря, отримували знання від досвідчених тренерів, спостерігали за поєдинками топових бійців з різних країн світу та мали змогу просто відпочити на морі.

АВТОР: Дар`я Колесніченко

Добавить комментарий