Жителі Первомайська можуть безкоштовно обстежитись за допомогою дерматоскопа

Жителі Первомайська можуть безкоштовно обстежитись за допомогою дерматоскопа

Адміністрація КП "ПМЦПМСД" інформує, що всі жителі Первомайська мають можливість безкоштовно обстежитись за допомогою сучасного дерматоскопа. 

Діагностика проводиться у відділенні медичних профілактичних оглядів лікарем-дерматовенерологом, який пройшов спеціальне навчання. Лікар має можливість фіксації зображень родимок за допомогою цифрового фотоапарата для відслідковування динаміки патологічного процесу. Для проходження обстеження Вам необхідно отримати направлення у свого сімейного лікаря. Відділення знаходиться за адресою: м. Первомайськ, вул. Коротченко 18А (колишня дитяча поліклініка).

Довідково: Дерматоскопія — найперша діагностика меланоми. Проводиться за допомогою простої лупи або дерматоскопа (епілюмінісцентного мікроскопа). Центр громадського здоров’я України закликає перевірятися на злоякісні утворення, тому що головним фактором смертності від меланоми є її пізнє виявлення та лікування.

Загальні методи профілактики меланоми : 

✅ попередження сонячних опіків шкіри, 

✅ застосування фотозахисних кремів;

✅ уникання травмування шкіри в ділянці родимок;

✅ уникання контакту шкіри в ділянці родимок із хімічними подразниками;

✅регулярний самоогляд шкіри та своєчасне звертання до лікаря при будь-яких її змінах;

✅ скринінг є однією з організаційних форм раннього виявлення злоякісних пухлин при профілактичному обстеженні населення: фізикальний метод (огляд, пальпація) – проведення обстеження лікарями-онкологами в популяції ризику не рідше 2 разів на рік;

При появі змін у ділянці родимки та ознак меланоми у жодному разі не варто займатися самолікуванням, потрібно негайно звернутися до лікаря-дерматолога та лікаря-онколога! Бережіть себе!

Читайте на сайті #ЦГЗ : http://bit.ly/2XzVEl9

Добавить комментарий