В Первомайську Ветеран Внутрішніх Справ висловив підтримку кандидату в народні депутати Віталію Гапонову

В Первомайську Ветеран Внутрішніх Справ висловив підтримку кандидату в народні депутати Віталію Гапонову

Ветеран внутрішніх справ Іван Рибка висловив підтримку позиції кандидата в народні депутати Віталія Гапонова щодо пенсійної реформи в Україні. Після їхньої зустрічі Віталій Гапонов наголосив, що ставши народним депутатом, буде робити все, аби Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби...», знову запрацював.

"Працюючи з виборцями, я зрозумів, що проведена урядом пенсійна реформа обділила всіх пенсіонерів України та сьогоднішній молоді не дала жодної перспективи на отримання в майбутньому гідної пенсії на існування.

З жахом дізнався, що пенсійна реформа викинула із сьогодення ветеранів та пенсіонерів силових структур, які віддали все своє життя служінню Батьківщині та її народу. Військовим, афганцям та пенсіонерам органів внутрішніх справ довелось два роки боротись за свої законні права, але влада їх не почула і всупереч Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби...» від 09 квітня 1992 р. №2262-Х11 видала підзаконний акт ПКМУ №103, який повністю скасував дію закону та деякі статті Конституції України, зокрема ст. 22. Цією постановою пенсія їм була нарахована з грубим порушенням чинного законодавства, тобто втричі і більше меншою за потрібну. 

Я почув голос пенсіонерів силових структур і, ставши Народним депутатом, буду робити все, аби Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби...», знову запрацював. Я буду робити все, аби наша молодь в майбутньому та всі пенсіонери за віком, отримували гідну пенсію."

Добавить комментарий