На Миколаївщині зареєстровано 76 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства

На Миколаївщині зареєстровано 76 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства

Станом на 10 липня від початку передвиборчої агітації поліцією Миколаївщини зареєстровано 76 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Повідомлення стосувались розміщення агітаційної продукції без вихідних даних та у заборонених законом місцях, пошкодження майна, а також нібито незаконної агітації й можливого підкупу виборців, повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Вся отримана поліцейськими інформація ретельно перевіряється. За результатами проведених перевірок із 76 повідомлень 29 – не знайшли свого підтвердження, ще по семи – триває перевірка.

Складено 41 адмінпротокол:

35 – за ст. 212-13 КУпАП «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їхній тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск»;

4 – за ст. 212-14 КУпАП «Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях»;

1 - за ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство»;

1 – за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості по одному кримінальному правопорушенню – за ч. 2 ст. 186 КК України (Грабіж, Заводський ВП).

На розгляд суду поліцейські направили 37 адмінпротоколів.

Добавить комментарий