На Миколаївщині викрили ще одного амфетамінщика

На Миколаївщині викрили ще одного амфетамінщика

Отримавши оперативну інформацію про те, що 35-річний житель Доманівщини виготовляє наркотичні засоби, співробітники поліції провели у його домоволодінні санкціонований обшук.

У будинку чоловіка знайшли рослини коноплі, канабіс, амфетамін, а також засоби  і приладдя для його виготовлення. Зі слів господаря, психотроп  він готував тільки для себе, це наразі перевіряють слідчі.

За результатами проведених експертиз  та за узгодженням із місцевою прокуратурою місцевому мешканцю інкримінується одразу декілька статей Кримінального кодексу України: це ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», ч.3 ст. 311 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів», ч.1 ст. 313 «Викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням», ч.1 ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Санкції статей передбачають покарання від накладення штрафу до позбавлення волі на строк до восьми років.

Чоловікові вже повідомлено про підозру, а в суді вирішуватиметься  питання про брання міри запобіжного заходу.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 

Добавить комментарий