В Первомайську мітингували: 270 сімей живуть без води

В Первомайську мітингували: 270 сімей живуть без води

Жителі мікрорайону Дроздовка м. Первомайська втомилися чекати, доки в їхніх домівках з`явиться вода. Сьогодні первомайці мітингували. Зібрались громадою, щоб вжити дієвих заходів, адже 270 сімей обіцянками місцевої влади ситі: ще в грудні сподівалися мати водогін на районі. Проте й нині єдиним джерелом води залишається підвіз технічної води.

Те, що відбувається в Дроздовці, - поза усілякою логікою: прокладений водопровід не витримує критику навіть неспеціалістів, труби закопані неглибоко - поверх них їздить транспорт, і вже зараз не можна точно сказати, чи придатні вони для функціонування. А виділені кошти (за словами місцевих жителів - близько 480 тис. грн) ніяк не сприяють благоустрою мікрорайону.

На зібрання людей прийшли депутати міської ради, щоб допомогти зсунути з мертвої точки це питання. Крім того, був присутній і директор міськводоканалу. Дмитро Малішевський пояснив людям, що наразі водогін в цьому мікрорайоні – ще не на балансі комунального підприємства, а до виділених коштів воно не має відношення, та й фактично - кошти є тільки на папері. Між тим, робіт тут необхідно провести ще чимало. 

Присутні депутати запропонували скликати екстренну комісію, долучити до участі представників тутешньої громади, підготувати ряд запитань до місцевої влади, на які люди повинні отримати відповіді: коли добудують водогін, хто відповідальний за його якість та чому кошти не надходять. В подальшому - винести цю проблему на сесію міськради.

Мітингувальники підтримали ці пропозиції, і зазначили, що в разі відсутності позитивних рішень з боку міської влади, вдаватимуться до радикальних заходів: блокуватимуть роботу сесії та перекриватимуть дороги.

Добавить комментарий