Первомайський водоканал подаватиме до суду на боржників

Первомайський водоканал подаватиме до суду на боржників

КП "Первомайський міський водоканал" повідомляє, що споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, з якими підприємство працюватиме у судовому порядку (а стягнення боргів у судовому порядку додає на боржника додаткових грошових навантажень у вигляді судових зборів).

Нагадаємо, що в разі неможливості погашення заборгованості в повному обсязі – можна укласти договір реструктуризації. А якщо оплата за комунальні послуги перебільшує 15% частку від сукупного доходу сім’ї – можна отримати субсидію

Якщо абоненти продовжують накопичувати борг – Водоканал вимушений застосовувати радикальні міри та обмежувати послугу водопостачання (відключитиборжнику можливість користування водою).

Відключати воду боржникам підприємство має право згідно нової редакції Закону «Про житлово-комунальні послуги», який вступив в дію в травні.

Відновлення послуги відбудеться тільки після оплати боргу та робіт з підключення, вартість якої– 3034,54грн.
У разі відключення абонента від водопровідної мережі за абонентську заборгованість для підключення необхідно особисто прийти в відділ збутуВодоканалу за адресою: вул. Київська, 129, каб.4 та виконати звірку розрахунків, отримати рахунок на оплату за роботи по відключенню-підключенню.

Для цього необхідні документи (оригінали та копії):
1. Заява від абонента на підключення–відключення.
2. Квитанції про сплату заборгованості та за роботи по відключенню-підключенню.
3. Довідка про виконання технічних умов для підключення об’єкта до міських мереж водопроводу та каналізації.
Вартість послуги: 
3034,54 грн (рахунок надається згідно калькуляції).

Добавить комментарий