Міжнародне посвідчення водія жителі Миколаївщини можуть оформити за 6 гривень

Міжнародне посвідчення водія жителі Миколаївщини можуть оформити за 6 гривень

Під час літніх відпусток чимало людей захочуть поїхати за кордон на відпочинок, а тому фахівці радять для участі в міжнародному русі отримати в будь-якому сервісному центрі МВС міжнародне посвідчення водія. У поточному році на Миколаївщині цією послугою скористалися 44 відвідувача сервісних центрів МВС. Про це повідомляє прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.

Документ видається клієнту без складання іспитів на підставі національного посвідчення водія терміном дії 3 роки. Вартість послуги складає 5 гривень 70 копійок. За міжнародними нормами, таке посвідчення виглядає як невелика картонна книжечка.

Для отримання або обміну міжнародного посвідчення водія необхідно звернутися в зручний за місцем знаходження територіальний сервісний центр МВС з наступними документами:

- пред'явити оригінал посвідчення водія адміністратору на місці і надати його копію;

- паспорт громадянина України (у разі надання ID-карти без наявних в безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається і довідка про реєстрацію місця проживання) або документ, що засвідчує особу і підтверджує його громадянство або спеціальний статус (в якому зазначено відомості про реєстрацію місця проживання);

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

- фотографія розміром 3,5х4,5 см на матовому папері.

Національне водійське посвідчення, на підставі якого було видано міжнародне, не вилучається. Після перевірки всіх наданих документів адміністратор одразу повертає клієнту національне водійське посвідчення, паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Важливо пам'ятати, що міжнародне посвідчення водія без наявності національного не дійсне.

Добавить комментарий