Первомайці знову "спамлять" повідомленнями про донорську допомогу

Первомайці знову

Небайдужі і чуйні жителі Первомайська (і не тільки) знову масово розсилають повідомлення такого характеру:

"Привет!!! Помоги разослать, ищут донора ребенку.  Разошли, пожалуйста, кому можешь. Умирает 10- месячный ребенок, у него опухоль головного мозга, срочно нужна операция, нужен донор, группа крови третья отрицательная, тел: 095-1950-942. У родителей ребенка недостаточно денег и "Ерuls" и "Оnеt" согласны им помочь. "Оnеt" проверяет сколько человек получили это письмо. За каждые отправленные три письма родители ребенка получают на счет 32 гнр. Если ты отправишь минимум 12 писем, то у тебя в профиле будет значок "Спасибо". Ребята, давайте поможем!"

Багато хто впевнений, що, розіславши цей лист своїм друзям по соцмережі, вони допоможуть дитині зібрати кошти на операцію. Проте шляхом нехитрих пошукових дій в інтернеті можна відслідкувати, що даний текст розсилався активно в 2016-2017, а загалом - ще раніше. А отже, дитині вже аж ніяк не 10 місяців. По-друге, жодна з програм, в яких розсилається послання, будь-то Вайбер, Месенджер або ВотсАп, не підтримує подібних функцій (значок "Спасибо" в профілі).

Більш того, в інтернеті немає жодної інформації про благодійні організації "Ерuls" і "Оnеt", зате є дані про те, що Оnеt - це польське інтернет-видання, а Ерuls - це соціальна мережа тієї ж таки Польщі. При спробі зателефонувати або написати на номер, вказаний в повідомленні, з людей знімаються кошти - повідомляють користувачі мережі.

Тож, цілком імовірно, що Ви дійсно допомагаєте отримати кошти, але не дитині на операцію, а шахраям. 

Добавить комментарий