Миколаївщину визнали регіоном дешевого відпочинку

Миколаївщину визнали регіоном дешевого відпочинку

Всеукраїнське видання «Укрінформ» вирішило дослідити, що відбувається в нинішній туристичний сезон на найпопулярніших курортах України. В результаті цього дослідження виявилося, що відпочинок на курортах Миколаївщини обходиться значно дешевше, ніж в сусідніх Одеській і Херсонських областях.

У публікації йдеться, що на Миколаївщині туристичні потоки менше, ніж в інших згаданих південних областях. Особливою популярністю у жителів столиці та інших віддалених регіонів в 2018 році користувалася Кінбурнська коса. Курорт вибирають переважно для сімейного відпочинку, а Коблево, де знаходиться однойменний виноробний завод, залишається розкрученим в області місцем молодіжного відпочинку.

Ціни на житло в Коблево починаються від 250 гривень за ніч на базі відпочинку і досягають 2850 гривень за дворівневий люксовий номер у готельно-ресторанному комплексі. Пропозиції в Очакові і по різноманіттю, і за цінами значно скромніше - від 100 гривень за ніч з людини в приватному секторі до 1000 в готелі на двох.

Але і тут, як зазначає видання, знайшлася ложка дьогтю для туристів. На курортах Миколаївщини з 59 рятувальних постів за станом на 7 червня працювали тільки два - в Коблево і Рибаківці. Тому тим, хто їде відпочивати з дітьми, треба бути дуже уважними і обережними.

У виданні також зробили висновок, що Миколаївщина славиться не стільки пляжами, скільки заповідниками і ландшафтними парками, яких тут цілих вісім. Це, наприклад, «Бузький гард» з каньоноподібними долинами, згадана «Кінбурнська коса», де туристи можуть побачити рідкісних рожевих пеліканів, лебедів-шипунів або орлана-білохвоста, або ж ландшафтний парк «Тилігульський», розташований на березі однойменного лиману, що вражає кришталевої чистотою води і різноманіттям флори і фауни. А ще тут розташовані два каньйони з видовищними водоспадами - Актовський і Петропавлівський. Не дивно, що все більшої популярності тут набуває зелений і спортивний туризм.

Добавить комментарий