Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Первомайської міськради

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Первомайської міськради

Сьогодні, 14 червня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Первомайської міськради. 

Найсуперечливіше питання – про встановлення тарифів для новоствореного комунального підприємства "Первомайськводоканал" – було знято та доопрацювання. Одним із перших розглянули питання перерозподілу коштів на виконання програми "Наше місто: його події, свята та трудові будні". Заступник міського голови Ольга Колесніченко повідомила, що в І кварталі було зекономлено кошти, і їх можна перенаправити на відзначення Дня скорботи, Дня партизанської слави, Дня міста, річницю Визволення України та Дня працівника соціальної сфери.

Далі увагу приділили питанню щодо врегулювання ярмаркової, пересувної та сезонної торгівлі. Зокрема – торгівлі квасом. Нагадаємо, на території міста офіційно затверджено 28 точок, де дозволено здійснювати торгівлю квасом двом підприємцям. У членів комісії виникли питання щодо того, чи виконали вони умови, зазначені в договорі - щодо відповідності архітектурним формам. Інна Чорна, начальник відділу підприємницької діяльності управління економіки, доповіла, що частково: 2 з 5 точок в центрі міста відповідають вимогам. Тож було надано протокольне доручення: перевірити точки торгівлі квасом та надати інформацію в ЗМІ.

Крім тогозатвердили рішення про створення в Первомайську молодіжного консультативно-дорадчого органу: 

"Він буде спрямований на реалізацію молодіжної політики. Молодіжна рада надаватиме пропозиції як на виконком, так і на міську раду", - пояснив Євген Романов, начальник відділу у справах молоді УКНРМС.

Далі перейшли до поточних справ, блоку так званих "дитячих питань" та відшкодування витрат спортсменам за участь у змаганнях.

Добавить комментарий