В Первомайську 4 дітей з багатодітної родини проживають в антисанітарних умовах (ФОТО)

В Первомайську 4 дітей з багатодітної родини проживають в антисанітарних умовах (ФОТО)

В Первомайську проведели черговий профілактичний рейд «Діти вулиці»: була відвідана сім’я, в якій виховується 4 дітей. 

В ході перевірки були виявлені факти невиконання батьківських обов’язків одинокою матір’ю 4 малолітніх дітей, грубого порушення прав малят на проживання в безпечних умовах. Попри отримання законним представником своєчасно та в повному обсязі виплат державної соціальної допомоги, передбаченої зазначеним статусом, помешкання, в якому проживає сім’я перебуває в занедбаному, антисанітарному стані.

Мати дітей ухиляється від виконання батьківських обов’язків, не забезпечила першочергові потреби малят. Для виховання, навчання та гармонійного розвитку не створені належні умови. Крім того, в приміщенні був виявлений співмешканець жінки, раніше засуджений та непрацюючий громадянин республіки Білорусь.

Враховуючи цілковите підтвердження інформації щодо перебування сім’ї в складних життєвих обставинах, прийняте рішення про сприяння здійсненню соціального супроводу сім’ї, надання терміну для виправлення ситуації та подолання ознак складних життєвих обставин. Матері дітей роз’яснені правові наслідки ухиляння від виконання батьківських обов’язків.

Шановні співгромадяни! Управління у справах дітей міської ради закликає всіх не бути байдужими до чужої біди! У разі виявлення фактів порушення прав дітей, просимо своєчасно повідомляти про них управління у справах дітей Первомайської міської ради.

Управління у справах дітей Первомайської міської ради
55200 м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, буд. 3 (каб. 312, 315),
тел. (05161) 4-25-96; 4-25-57.

Головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Костенко В.В

Добавить комментарий