Сервісні центри МВС знайомлять з керівником підрозділу в Первомайську

Сервісні центри МВС знайомлять з керівником підрозділу в Первомайську

На сторінці Сервісні центри МВС в Миколаївській області потенційних клієнтів познайомили з керівником СЦ МВС в Первомайську:

"Друзі, знайомтесь – це  Дмитро Гінкул! Молодий, талановитий, амбітний та з багаторічним досвідом, керівник Сервісного Центру МВС в м. Первомайськ. Ті, хто побував в цій державній установі, підтвердять, що атмосфера затишку, комфорту і гостинності панує в сервісному центрі, який він очолює. Ошатний зал, гарно оформлені полиці, на яких турботливо розставлені номерні знаки - все це завдяки пану Дмитру, який доклав чимало зусиль, аби створити та презентувати громаді оновлений сервісний центр #МВС.
Вибір професії – це моя мрія, яка стала реальністю, - ділиться пан Дмитро. Я щодня отримую велике задоволення від роботи, від спілкування з людьми, від того, що наші клієнти залишають сервісний центр МВС з посмішкою на обличчі та словами вдячності.
У кінці робочого дня він поспішає додому, де його чекають дві чарівні пані – дружина й маленька донечка. Вільний час він, звісно, дарує своїм жінкам. Разом з сім’єю подорожує Україною, щоб набравшись сил, натхненним повернутися до клієнтів сервісного центру МВС!"

 - йдеться у повідомленні.

Які послуги надають в Сервісних центрах МВС можна дізнатись на офіційному сайті відповідного регіонального підрозділу.  

Добавить комментарий