Первомайський музей запрошує на екскурсії рідним краєм

Первомайський музей запрошує на екскурсії рідним краєм

Первомайський краєзнавчий музей запрошує на екскурсію нашим краєм! 

 

Екскурсія в урочище «Катеринка»

Урочище «Катеринка» - рукотворне диво, відоме не лише в нашому регіоні, а й далеко за його межами, пам’ятка природи місцевого значення. В урочищі знаходиться єдине в області насадження ялини звичайної в умовах степу, а також об’єкт природи – старі дуби.

Водночас у с. Катеринка функціонує Катерининська церква, яка була збудована у 1816 році і нині є пам’яткою національного значення. Також історія краю пов’язана із діяльністю підпільної організації «Партизанська іскра» в роки Другої світової війни.

Ялини, сосни та дуби, що ростуть на пісках поблизу загадкової річки Кодими, чисте повітря та легенди старого лісу принесуть Вам гарне самопочуття та чудовий настрій.

Запрошуємо на екскурсію «Лісовими стежками урочища «Катеринка». 

Екскурсія до Національного природного парку «Бузький Гард» 

«Бузький Гард» - унікальна земля, неповторна природна зона національного значення, що має площу 6138 га. Тут у крутих кам’янистих берегах протікає велична ріка Південний Буг, утворюючи вузьку каньйоноподібну долину з гранітними скелями, водограями й островами. Давні слов’яни називали цю річку – Бог, греки – Гіпаніс, турки – Ак-су.

Різноманіття флори і фауни, геологічні пам’ятки, цікаві історичні місця розкриють Вам нові грані величного Гранітно-Степового Побужжя.

Запрошуємо на екскурсію «В долині річки Бог. Мигія». 

Графік роботи музею: понеділок – субота 8.30 – 17.00.

Адреса:

вул. Театральна, 10

Додаткова інформація за телефоном: (096) – 125-48-09

Завідувач музею Оксана Дорошенко.

Добавить комментарий