За 2 дні - 27 актів про порушення: Укртрансбезпека продовжує перевірки на Миколаївщині

За 2 дні - 27 актів про порушення: Укртрансбезпека продовжує перевірки на Миколаївщині

На Миколаївщині триває здійснення комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті під час здійснення пасажирських перевезень «Автобус 2019».

Інспекторами Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області протягом 11-12 червня складено 27 Актів за виявлені порушення Закону України «Про автомобільний транспорт» при наданні послуг з перевезення пасажирів, головними з яких залишаються незадовільний технічний стан автобусів (пошкоджене лобове скло, «лиса» гума, заблоковані аварійні виходи і т.п.) та відсутність необхідних дозвільних документів, передбачених ст.39 вищезазначеного Закону, повідомляють в Укртрансбезпеці.

"Особлива увага в сезон літнього відпочинку - нерегулярним перевезенням, особливо, організованих груп дітей. Звертаємо увагу перевізників щодо дотримання правил безпеки під час здійснення пасажирських перевезень, дотримання режиму праці та відпочинку водіями! Безпека пасажирів понад усе!"

Також продовжуються здійснення габаритно-вагового контролю на а/д Н-24 та М-24. Так, сьогодні за результатами зважування виявлено факт перевезення вантажу з перевищенням допустимих вагових обмежень на суму 585 євро.

Робота продовжується по всіх напрямках.

Добавить комментарий