Первомайські спортсмени - серед чемпіонів України по греблі на байдарках та каное

Первомайські спортсмени привезли золоті медалі з чемпіонату України по греблі на байдарках та каное.

Змагання роходили 6-10 червня в м. Ковель (Волинська область). В них взяли участь близько 700 осіб з усієї України. Спортсменам з Первомайська вдалося показати кращий результат і завоювати золото, повідомляє Управління Культури.

Зокрема, Володимир Курінний завоював золото в каное-двойка на дистанцію 200 м. (С-2-200 м.) та срібло в каное-одиночка 500 м. (С-1-500 м.);  Христина Мельникова (К-4-500 м. ІІ місце, К-4-200 м. І місце); Микита Карнаухов (К-1-200 м. ІІ місце); Євген Довгий (малий полуфінал – VII місце, полуфінал 500 м. – VII місце, довга дистанція К-1-2000 м. – ХІІ місце).

Тренери Федорченко О.Г. та Федорченко Г.О.