Жителі Миколаєва стверджують, що бачили НЛО

Жителі Миколаєва стверджують, що бачили НЛО

В ніч з суботи на неділю, 2 червня, в небі над Миколаєвом одразу кілька людей спостерігали невпізнаний літаючий об'єкт (НЛО). Про це повідомляють «Новости-N», куди дзвонили як мінімум три людини, які, за їхніми словами, спостерігали НЛО над центральною частиною Миколаєва.

НЛО бачив водій таксі, який чекав пасажира, молоді люди, які сиділи на лавці в сквері. Спостерігали об'єкт з вул. Набережній, скверу «Серце міста» і з вул. Садової.

Описи невідомого об'єкта в цілому збігаються. Всі описують якийсь об'єкт у формі овалу з неправильними краями. По полю об'єкта були густо розташовані світлові вогні, своєрідні зірочки, які постійно мерехтіли: одні спалахували, інші гасли і т. д. Таких зірочок-вогнів по полю об'єкта було розташовано кілька десятків.

Розміри об'єкта, що спостерігались, очевидці описують як «досить великий». Висоту, на якій він перебував, не можуть визначити навіть приблизно.

Об'єкт спочатку рухався у напрямку із заходу на схід, потім зупинився, його можна було спостерігати чітко. Після зупинки форма об'єкта стала змінюватися: він почав витягатися в довжину, і через деякий час перетворився з овалу в довгий прямокутник, таку своєрідну смужку на небі. Мерехтливі вогні зберігалися по всій довжині НЛО. Через кілька хвилин після зупинки вогні почали поступово тьмяніти, як ніби віддалялися, після чого об'єкт зник.

Всього НЛО спостерігали близько 20 хвилин. Вперше НЛО було відмічено в небі над Миколаєвом о 00.15, перестав бути видимим об'єкт о 00.37.

Відзначимо, що за ознаками об'єкт абсолютно не був схожий ні на літак, ні на супутник, ні тим більше, на китайські ліхтарики, які часто сприймають за НЛО.

Спроби зняти невпізнаний об'єкт на камеру мобільного телефону виявилися мало результативними, на відео майже нічого не видно. Одне з таких відео все ж виклали.

Фото: ілюстраційне, з інтернету

Добавить комментарий