Політичні пристрасті фракції "Батьківщина" в Первомайську

Політичні пристрасті  фракції

На черговій сесії Первомайської міської ради вирували політичні пристрасті. 

Депутат В. Барський заявив, що він, депутати В. Гніденко, О. Подрєз, Т. Дмитрієва, а також член виконкому О. Фомінцев та голова міської огранізації ГО "Батьківщина" І. Хімчак виходять з партії "Батьківщина". У зв`язку з цим, на думку В. Барського, у фракції "Батьківщина" залишається 4 особи, тож він оголосив про закриття фракції.

Натомість 5 депутатів міської ради (Барський, Гніденко, Подрєз, Дмитрієва, Головчак) мають намір створити нову фракцію "Народний рух".

На заяви депутата Барського відреагували його колишні колеги по фракції. Олексій Молдован повідомив присутнім, що рішення про розформування фракції є безпідставним та суперечить законним нормам, оскільки В. Барський наразі не є головою фракції та її членом, і наразі фракція складається з 7 осіб. Ці 7 осіб 30.05 провели засідання (присутні: Глушко, Бадера, Михайлюк, Молдован; відсутні: Гніденко, Подрєз, Дмитрієва) та обрали нового голову фракції - О. Молдована. "Всі інші заяви є безпідставні і суперечать нормам законодавства і статуту партії," - резюмував О. Молдован.

Втім, Василь Барський не відступав, і вимагав від міського голови оголосити про створення нової фракції. Мер Л. Дромашко довго пояснювала, що потрібні юридичні підстави для оголошення створення фракції. А дехто з депутатів вже не витримав затримки в роботі сесії та став вимагати дотримуватись порядку.

Зрештою, після вщухання пристрастей, депутати змогли розпочати засідання сесії. 

Добавить комментарий