Житель Первомайська взяв участь у проекті "Нові лідери"

Житель Первомайська взяв участь у проекті

Житель Первомайська, бізнесмен Ян Островський взяв участь у проекті "Нові лідери". 

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. 

"Прохання приділити пару секунд часу і підтримати мою ідею в проекті «Нові Лідери»! 
Ця ідея допоможе територіальним громадам генерувати кошти на власний сталий розвиток без додаткового бюджетного навантаження, створить такі потрібні робочі місця в сільській місцевості і дасть поштовх до розвитку галузі виробництва біопалива та біопластиків з біомаси вже у найближчому майбутньому! Світ починає відмовлятись від пластику на користь біорозкладних матеріалів і наша країна має всі шанси стати світовим гравцем в цій новій галузі. Нам потрібна лише системна заготівля та підготовка сировини, і це можна спробувати на прикладі однієї громади на моїй рідній Миколаївщині. Це стане хорошим прикладом для всіх громад, і інвестори обов`язково прийдуть будувати заводи з виробництва таких матеріалів туди, де вже налагоджена сировинна база!
Всім заздалегідь дякую за підтримку! Лайк та репост зробить вас причетним до цих потрібних для країни змін!" - написав Ян. 

На сайті проекту можна детальніше ознайомитись з ідеєю та підтримати її своїм голосом. 

ІДЕЯ ЗМІН

Тема: Політика створення економічно ефективних бізнес-одиниць з заготівлі та переробки біосировини на базі об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Проблема:  
Щороку об’єднані територіальні громади (ОТГ) втрачають можливість ефективно використовувати власні природні, енергетичні та людські ресурси та генерувати додаткові кошти, які можна направити на розвиток інфраструктури ОТГ, створити додаткові робочі місця і стати рушійною силою розвитку галузі виробництва біопалива та біопластику.

Ідея вирішення:
Ми пропонуємо на базі ОТГ створити економічно ефективні бізнес-одиниці із заготівлі і переробки біосировини, енергетичних рослин та побутових відходів, що належатимуть і керуватимуться громадами, а прибутки від їхньої діяльності будуть направлятись на інфраструктурні зміни, які будуть обирати самі мешканці.

Реалізація політики на базі окремої ОТГ:

  • створення зборами ОТГ бізнес-одиниці та затвердження її статуту;
  • обрання адміністрації бізнес-одиниці та визначення для неї планових показників ефективності та термінів виконання;
  • виділення ділянки на території ОТГ;
  • закупівля необхідного обладнання (подрібнювачі, пресувальна установка, контейнери для заготівлі сировини та для готової продукції)
  • працевлаштування необхідного персоналу;
  • навчання адміністрації та персоналу перед запуском проекту;
  • звітність адміністрації перед мешканцями та її переобрання;
  • кооперування бізнес-одиниць кількох ОТГ для формування великих партій продукції і отримання кращих цін та умов продажу.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Добавить комментарий