Чиновники обговорили питання безпеки в дитячих літніх таборах Миколаївщини

Чиновники обговорили питання безпеки в дитячих літніх таборах Миколаївщини

На Миколаївщині обговорили підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у літній період. Зокрема, піднято питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, здійснення санітарно-епідемічного контролю, організації надання дітям належної медичної допомоги, дотримання вимог трудового законодавства та охорони праці, здійснення безпечного підвезення дітей. 

«В першу чергу, прошу відповідальні служби провести перевірку всіх закладів на відповідність вимогам законодавства в частині створення безпечних умов перебування, харчування дітей. Зверніть особливу увагу також на пожежну безпеку, оскільки всі ми добре пам’ятаємо ті прикрі випадки, які, на жаль, вже виникали в сусідніх областях. Також дитячі оздоровчі заклади обов’язково мають бути забезпечені відповідальним кваліфікованим персоналом, який нестиме персональну відповідальність за життя та здоров’я дітей під час їх перебування у закладі», - акцентував заступник голови ОДА Олександр Трайтлі.

 

Минулого року послугами оздоровлення, а також активними формами відпочинку на Миколаївщині охоплено понад 60 тис. дітей шкільного віку. Послугами оздоровлення дітей з інших областей України охоплено понад 5 тис. осіб.  У 2018 році видатки на організацію оздоровлення та відпочинку дітей склали понад 31,3 млн грн. З них: кошти районних бюджетів та міст області - майже 15,4 млн грн;  кошти обласного бюджету - майже 16 млн грн. 

На 2019 рік на здійснення заходів з організації відпочинку та оздоровлення дітей передбачено видатки у сумі понад 35 млн. грн.

Добавить комментарий