В лавах "Батьківщини" в Первомайську жорсткі кадрові зміни: призначено нового голову міської організації

В лавах

7 травня відбулося розширене засідання бюро Миколаївської обласної організації ВО «Батьківщина».

Одним з найгостріших питань в ході засідання обласного бюро було питання щодо роботи Первомайської міської партійної організації та ситуації, що склалася в лавах партії в м.Первомайськ. Про це повідомляють в соцмережі.

"З 9 запрошених в засіданні бюро взяли участь депутати: Глушко Т.В, Молдаван О.В, Михайлюк В.В, Бадера В.В. Інші запрошені депутати Первомайської міської ради від ВО «Батьківщина» та голова МПО Хімчак І.В проігнорували засідання бюро ОО ВО «Батьківщина», чим зазначили своє небажання вирішити конфліктну ситуацію.

Обговоривши питання та заслухавши депутатів Первомайської міської ради члени бюро прийняли рішення звернутися до політичної ради партії з проханням:

- скасувати неправомірне рішення бюро Первомайської міської організації ВО «Батьківщина», щодо виключення з лав партії Глушко Т.В.

- зняти з посади керівника Первомайської міської організації ВО «Батьківщина» Хімчака І.В.

- виключити з лав партії Барського В.В; Хімчака І.В; Фомінцева О.Г.

- призначити в.о голови Первомайської міської організації ВО «Батьківщина» Глушко Т.В.

Вищезазначені рішення обумовлені тим, що голова Первомайської міської організації ВО «Батьківщина» своїми діями призвів до виникнення конфліктної ситуації та дестабілізував роботу, як в партії в цілому, так і у фракції ВО «Батьківщина» в Первомайській міській раді і разом з деякими депутатами намагався перетворити партійну організацію на структуру по вирішенню власних меркантильних інтересів і потреб.

Виключення з лав партії Хімчака І.В, Барського В.В, Фомінцева О.Г пов’язане з навмисним намаганням дестабілізувати роботу виборчого штабу і всієї партії в місті, як під час підготовки, так і в ході виборчої кампанії."

Добавить комментарий