В Первомайську міськраду "зайшов" новий депутат

В Первомайську міськраду

На черговій сесії Первомайської міської ради, що відбулась сьогодні, 25 квітня, представили нового депутата - Миргородського Сергія Олександровича. Одним із пунктів порядку денного було визнання його депутатських повноважень.

Нагадаємо, повноваження депутата Богатирьової Тамари Іванівни достроково припинено у зв’язку зі смертю. Наступним за черговістю кандидатом за списком «БПП  Солідарність» є Миргородський С.О.

На своєму першому сесійному засіданні новий депутат уважно слухав питання порядку денного і вже навіть голосував.

Хто такий Сергій Миргородський, і чим займатиметься в Первомайській міськраді - наш кореспондент запитав безпосередньо у новоспеченого народного обранця.

«Я приватний підприємець, займаюсь дитячими іграшками й канцелярією. Я позафракційний депутат. Балотувався від партії П. Порошенка, але на сьогоднішній день не планую вступати ні в яку фракцію. Поки приглядаюсь хто є хто,»

 - повідомив Сергій Миргородський.

Нового депутата ввели до складу постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та благоустрою.

«Місто потрібно приводити до ладу. У нас дуже брудно в місті, і це одне із перших і основних питань. Спробуємо з депутатами до чогось домовлятися, щоб наше місто було гарним і цікавим,»

 - коментує депутат Миргородський.

Кого із депутатів вважає своїми однодумцями та потенційними партнерами в діяльності, Сергій Олександрович поки не назвав. 

Добавить комментарий