В Первомайську потурбуються про гендерно-орієнтовне бюджетування

В Первомайську потурбуються про гендерно-орієнтовне бюджетування

Вчора, 23 квітня під головуванням міського голови Людмили Дромашко, за участі секретаря міської ради Сергія Бондарчука відбулось перше засідання робочої групи з впровадження в місті гендерно-орієнтовного бюджетування. Основна мета засідання – подальший розвиток програмно-цільового методу бюджетування шляхом впровадження та застосування на практиці гендерно-орієнтовного підходу в бюджетному процесі.

Людмила Григорівна звернула увагу присутніх на врахуванні гендерних аспектів під час планування та виконання цільових програм, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

Члени робочої групи обрали дві програми міської ради, а саме: «Місто де зручно всім» та «Первомайськ спортивний», щоб на їх прикладі отримати навички гендерно-орієнтовного бюджетування від тренерів Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст».

Джерело: Виконком Первомайської міської ради

Для довідки: Концепція гендерно-орієнтовного бюджетування була задумана як гнучкий механізм вироблення цільових стратегій для забезпечення справедливого розподілу ресурсів в інтересах різних соціальних груп населення, і це дає дослідникам і практикам змогу постійно розширювати її контекст, забезпечуючи її функціонування в якості ефективного інструменту забезпечення соціальної інтеграції та гендерної рівності.

Джерело: Гендер в деталях

Добавить комментарий