В Первомайську пройшов відкритий турнір спортивного клубу «Strong Spirit» з кіокушин карате ІКО-І

В Первомайську пройшов відкритий турнір спортивного клубу «Strong Spirit» з кіокушин карате ІКО-І

В суботу, 20 квітня, в Первомайській ДЮСШ пройшов відкритий турнір спортивного клубу «Strong Spirit» - дружній турнір з кіокушин карате ІКО-І. Організатором його став місцевий клуб кіокушин карате, який діє вже 3 роки на чолі з Олександром Крістіним. Головним суддею виступав Олег Овєчкін, керівник філії МОК (IKO Branch Chif) в Україні.

Подібний турнір Первомайський спортивний клуб організовує вперше, такого досвіду донині не мали, тож висловили подяку місцевому депутату Тимуру Глушко, який допоміг придбати нагороди та підтримав їх в організаційних питаннях. 

Всього в турнірі взяли участь 60 спортсменів - не тільки з нашого міста, а й з Одеси та Києва. Цього дня провели 45 боїв в в 25 категоріях. Тренер первомайської команди своїми бійцями задоволений, адже практично в кожній категорії був переможець, і арсенал здобутків поповнився чималою кількістю кубків. 

Учасники боролись в різних вікових групах. Всі вони мають різний спортивний досвід. Для більшості з них змагання – це завжди свято. Особливо, якщо є гідні результати. Тож емоцій було і на татамі, і поза ним.

Наступного року подібний турнір планують провести більш масштабно. А допоки готуються до не менш важливого періоду – літніх зборів. До Первомайська цього сезону приїдуть гості з Одеси, Києва, Харкова та Житомира. Літні збори стануть підсумком року та стартом нового спортивного сезону, який, як і раніше, для первомайського клубу кіокушин готує цілу низку виїзних турнірів в різних містах України.

Добавить комментарий