В Первомайську пройшов конкурс "Я - україночка"

В Первомайську пройшов конкурс

19 квітня в Палаці культури та дозвілля імені Є.Зарницької відбулось справжнє свято дівочої краси - конкурс "Я - україночка", в якому взяли участь 9 юних леді: Софія Радова, Дар'я Овчиннікова, Альбіна Пересунько, Валерія Косовська, Дар'я Плаксіна, Вероніка Бондарчук, Дар'я Попова, Евеліна Коваленко, Дарина Савранська.

Готувались до конкурсу маленькі красуні більше місяця: створювали костюми, вивчали українські символи, особливості національних страв, репетирували танці та казкові постановки.

Познайомитись окремо з кожною учасницею глядачам допоміг конкурс "Візитівка", де україночки розповіли про себе та свої захоплення. В інших конкурсах презентували символи України, демонстрували акторські вміння. Найсмачнішим став кулінарний конкурс: дівчатка, як справжні господині, приготували традиційні українськи страви, серед яких і борщ, і голубці, і вареники, якими частували членів жюрі.

А після пригощань  кулінарними шедеврами національної кухні дівчата показали вправність та пластичність у спорт-денсі.

Кожна україночка отримала перемогу у своїй номінації. Дівчат, як справжніх принцес, нагородили коронами, дипломами, квітами та іграшками.

Джерело: ТК "Олта"

Фото: з фейсбук Ірина Косовська, Сергій Бондарчук

Добавить комментарий